HAKKIMIZDA

Hakkımızda

ŞİRKET POLİTİKASI

Gelişmiş teknik altyapımız sayesinde geleceğe güvenle, gücümüzü köklü yapımızdan alarak bakıyoruz.

Kurulduğu günden itibaren sürekli gelişen yapısı sayesinde MRB İnşaat şirketi, 2014 yılından bu yana inşaat sektöründe lider konuma gelerek ilk projesinden itibaren dünyanın hızla değişen beklentilerini karşılayan en iyi çözümleri sunması nedeniyle inşaat sektörünün kilit çözüm noktası olmuştur. MRB İnşaat Şirketini tanımlayan temel prensibimiz sürekli gelişim ışığında; müşteri memnuniyeti ve kalitenin, çevresel standartların sürekli geliştirilmesi temel ilkelerimiz haline geldi.

Gelişmenin temelini oluşturan inşaat sektörünün talep ettiği can damarı niteliğindeki fonksiyonlar, en iyi çözümü üretmeyi hedeflemeyi ve basit detaylardan başlayarak zirveye ulaşmayı gerektirir. Zirveye giden yolda farklı kurumlara ve kişilere uluslar arası standartlarda hizmet sunma konusundaki kararlılığıyla MRB İnşaat şirketi, başarının anahtarı olarak uzun vadeli müşteri memnuniyetini belirlemiştir. Üst seviyede müşteri memnuniyeti ilkemizle hizmet verdiğimiz her bir kurum ve kişi, başarılarımızın bir göstergesi olarak yola bizimle devam ediyor.

Her bir Projedeki yaratıcılığa ve hassasiyete verdiği önemle, her bir projeye özgü yenilikçi yaklaşımıyla, dinamik ekip ruhuyla, işbirliğiyle, gelecek kuşaklara bırakacağımız çevrenin korunmasındaki kararlılığıyla ve kaliteden ödün vermeyen yaklaşımıyla MRB İnşaat şirketi, bir hayalden gerçeğe dönüştürdüğü tüm projelere aynı özeni gösterir. Benzersiz uzmanlığı ve engin deneyimleri sayesinde MRB İnşaat şirketi hem Kıbrıs’ta hem de Yurtdışında inşaat sektörüne daha büyük katkılar sağlayacaktır.

Biz, dostlarımızla birlik beraberlik içinde olmanın bizi daha güçlü kıldığına inanıyoruz. MRB İnşaat olarak vizyonumuz, faaliyet gösterdiğimiz tüm bölgelerde öncü nitelikte projeler gerçekleştirmek ve faaliyette olduğumuz her yerde farklı ve yenilikçi bir tutum izlemektir. MRB İnşaat şirketi olarak misyonumuz, lider konumda görev aldığımız tüm operasyonlarda, yerel ve uluslar arası alanda ülkemizi ve firmamızı temsil edecek faaliyetler ve projeler gerçekleştirmek. Amacımız, gelenekselden yola çıkan yenilikçi yaklaşımlar elde etmek. Bu sayede yapılan her iş ve ileri doğru atılan her bir adım bizi hedeflerimize yaklaştırıyor. Vazgeçilmez bir bakış açısıyla getirilen akılcı çözümler, mükemmelliğe giden yolun en önemli unsurları ve doğru rotasıdır.

Kalite sadece bir olgu olmaktan öte hayatın kendisi olmalı. Bu bakış açısıyla gerçekleştirdiğimiz her bir iş, dünya standartlarında kaliteye sahip. En üst kademeden en alt kademeye kadar kalitenin bir yaklaşım biçimi olarak kabul edildiği MRB İnşaat şirketinde; toplum, çevre, sektör ve operasyonlar gözetilerek genel kriterlere göre faaliyetler yürütülür. Her birimiz, kalite çıtasını daha yükseğe taşımak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

VİZYONUMUZ

Dostlarımızla birlikte beraberlik içinde daha güçlü olduğumuza inanıyoruz. MRB İnşaat olarak vizyonumuz, faaliyet gösterdiğimiz tüm bölgelerde öncü nitelikte projeler gerçekleştirmek ve faaliyette olduğumuz her yerde farklı ve yenilikçi bir tutum izlemektir. Temel ilkemiz benzersiz projelerle ve benzersiz üretimlerle dostlarımızın memnuniyetini sağlamak. Bu sayede MRB İnşaat olarak hedefimiz uzun vadeli ve başarılı bir ticaret hayatıdır. Lider konumda olduğumuz yenilikçi yaklaşımlar, alternatif çözüm arayışı ve sektörde mutlak memnuniyet; genel vizyonumuzun standartlarını ve çerçevesini belirler.

MİSYONUMUZ

Varoluşun hedefimizin temelinde taze ve eni fikirler yatıyor. MRB İnşaat Şirketi olarak misyonumuz, lider konumda görev aldığımız tüm operasyonlarda, yerel ve uluslar arası alanda ülkemizi ve firmamızı temsil edecek faaliyetler ve projeler gerçekleştirmek. Amacımız, gelenekselden yola çıkan yenilikçi yaklaşımlar elde etmek. Bu sayede yapılan her iş ve ileri doğru atılan her bir adım bizi hedeflerimize yaklaştırıyor. Vazgeçilmez bir bakış açısıyla getirilen akılcı çözümler, mükemmelliğe giden yolun en önemli unsurları ve doğru rotasıdır. Öncelikle ülkemiz için daha sonra da sırasıyla firmamız ve sektörümüz için mükemmeli yakalama konusunda kararlıyız. Bizim yeni fikirler ve yenilik sadece birer sözcük olmaktan öte hedefimiz.

FAALİYET ALANLARI

ADRES

Gündüz Tezel Sokak No: 1 Köşklüçiftlik, Lefkoşa/KKTC

TELEFON

+(90) 533 829 03 33

EMAIL

info@mrbconstruction.com.tr

ÇEVRE KALİTE POLİTİKASI

Çevre Politikamız

Gelecek kuşakların teminatı biziz. MRB İnşaat şirketi, yeryüzünde yaşayan tüm canlıların saygıyı hak ettiğine inanır. Hiçbir ayrım olmaksızın tüm canlıların yaşam hakkı vardır. Bu nedenle, gerçekleştirilen her bir proje, her bir operasyon, hiçbir istisna olmadan tüm canlılar göz önünde bulundurularak yürütülür. Çevre kirliliğini minimum seviyede tutmak için mevzuat ve yönetmeliklere uygun, çevreyle uyumlu malzemeler kullanılarak faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Faaliyetlerimizi, bugün çevreye ve doğaya verdiğimiz önemle hayatımızın daha kaliteli ve sürdürülebilir olması arasında bir ilişki olduğunu bilerek yürütüyoruz. Gelecek kuşaklara ve dünyaya karşı ola sorumluluğumuzun bilinciyle hareket etmek, çevre politikamızın temelini oluşturuyor.

Kalite Politikamız Ve Hedeflerimiz

Kalite sadece bir olgu olmaktan öte hayatın kendisi olmalı. Bu bakış açısıyla gerçekleştirdiğimiz her bir iş, dünya standartlarında kaliteye sahip. En üst kademeden en alt kademeye kadar kalitenin bir yaklaşım biçimi olarak kabul edildiği MRB İnşat Şirketinde; toplum, çevre, sektör ve operasyonlar gözetilerek genel kriterlere göre faaliyetler yürütülür. Her birimiz, kalite çıtasını daha yükseğe taşımak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Sürekli gelişmek, geliştirmek, ilerlemek ve ilerletmek temel prensiplerimiz olup sürdürülebilir kaliteyi elde etmek için bu temellerden yola çıkıyoruz. Birçok kalite standardımız olmasına rağmen, çabalarımız daha da ileriye gitmek için. Diğer bir değişle MRB İNŞAAT şu anda yarının kalite standartlarını kullanıyor.

İnşaat Yönetimi

Üst Yapı Projeleri (Anahtar Teslim)

Konut Kompleksleri

Üniversite Binaları

Hastane Binaları Ve Tesisleri

Hotel Binaları

Çok Katlı Ofis Binaları

Alışveriş Merkezleri

Sanayi Projeleri

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Binaları

Su Arıtma Tesisleri

İletişim Ağları

Altyapı Projeleri

Peyzaj

Depolar (Beton ve Çelik)

Yol İşleri ve Kaldırımlar

Enerji Projeleri

Baraj Ve Gölet İnşaatı

Jeotermal Enerji

Rüzgar Enerjisi

Güç Santralleri

Gaz Kompresör İstasyonu

CONTACT US

Drop Us a Line

[contact-form-7 404 "Not Found"]